Lekkoatletyka dla każdego na płockim Starym Rynku Drukuj

Lekkoatletyka dla każdego na płockim Starym Rynku17 czerwca 2015 roku na płockim Rynku odbyła się impreza międzyszkolna dla dzieci klas I-III w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Zabawy sportowe prowadzili trenerzy Ośrodka Lekkiej Atletyki wraz z Sebastianem Chmarą i naszym gościem specjalnym – Arturem Partyką. Dzieci startowały w czterech różnych konkurencjach lekkoatletycznych: rzut oszczepem, bieg przez płotki, rzut piłka lekarską oraz sprawnościowy „krzyżak”. W rywalizacji sportowej brały udział prawie wszystkie płockie podstawówki. Każdy zawodnik wrócił  do domu z medalem i satysfakcją z uzyskanych wyników.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska