Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas czwartych Drukuj

W dniu 19.06.2015 w Szkole Podstawowej nr 17 w ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej klas czwartych. W zawodach uczestniczyły cztery szkoły z Płockiej Akademii Piłki Nożnej: SP nr 17, SP nr 22, SP nr 12, SP nr 5. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Mecze stały na wysokim poziomie sportowym i dostarczyły wielu pozytywnych emocji. W zawodach zasłużenie zwyciężyła SP nr 22, która zdecydowanie wygrała wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowała się SP nr 17, na trzecim SP nr 12, a na czwartym SP nr 5. Oprócz pięknych pucharów wręczonych przez Dyrektor p. Annę Wiśniewską dla drużyn biorących udział w zawodach  przyznane zostały  nagrody indywidualne: najlepszym strzelcem turnieju został Bieniek Filip z SP nr22, najlepszym zawodnikiem  Walczek Tomasz z SP nr 22. Organizatorami i prowadzącymi zawody byli: p. Paweł Grabowski i p. Andrzej Biały.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska