Po nagrodę do Warszawy Drukuj

Po nagrodę do Warszawy 22 czerwca uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie unijnym, wraz z opiekunem i panią dyrektor Anną Wiśniewską, pojechali do Warszawy, aby z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego pana Adama Struzika, odebrać nagrodę wywalczoną w konkursie „Start w przyszłość” na najciekawsze zajęcia realizowane w ramach projektu systemowego pn.: ”Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe – „Moja przyszłość”. Zajęcia, które zrealizowała nasza szkoła noszą nazwę „Jestem lepszy, wiem więcej, chcę się sprawdzić” i były interaktywną grą dydaktyczną, która polegała na rozwiązaniu zadań z przedmiotów projektowych, ukrytych pod polami-dywanikami, gdzie pionkami i jednocześnie zawodnikami byli uczniowie. Zajęliśmy 9 miejsce w województwie mazowieckim z 15 nagrodzonych, a w konkursie brało udział ponad 70 projektów. Byliśmy jedyną szkołą z Płocka. Czek na kwotę 5.250 zł zostanie przeznaczony na wakacyjną wycieczkę uczniów w wybrane przez nich miejsce. Więcej informacji o nagrodzonej grze dydaktycznej możecie przeczytać na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Projekty – Moja przyszłość. Gratulujemy uczniom i nauczycielom zaangażowanym w projekt. Dziękujemy Urzędowi Miasta Płock za umożliwienie udziału w projekcie. Ale przede wszystkim czujemy dumę z sukcesu osiągniętego przez „nasze” dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska