Wizyta w Mega Parku w Grudziądzu Drukuj

Wizyta w Mega Parku w GrudziądzuW dniu 19 czerwca 2015 roku uczniowie klasy 4b, 4a oraz przedstawiciele klas 5c i 3a pod opieką pań: Elżbiety Kaźmierskiej, Jolanty Wierzchowskiej, Katarzyny Adamkiewicz i Martyny Kochańskiej pojechali do Grudziądza, aby tam spędzić dzień w towarzystwie braci Daltonów i Lucky Luke'a. Mega Park to kompleks, na terenie którego znajduję się miasteczko westernowe Kansas City, Zoo, Park Jurajski oraz Magiczna Kraina Bajek, Baśni I Legend. Uczniowie naszej szkoły swoją przygodę rozpoczęli od wizyty w Zoo, następnie udali się na przejażdżkę zadaszonym pociągiem Kansas City Express I, w trakcie której napadli nas bracia Daltonowie i porwali jednego z naszych uczniów - na szczęście tylko na chwilę.  Zwiedziliśmy miasteczko oraz cmentarz westernowy, szukaliśmy złota w kopalni i wspólnie z innymi uczestnikami tańczyliśmy w rytm muzyki country.  W samo południe mieliśmy przyjemność zobaczyć  WESTERN SHOW o przygodach Lucky Luka i mami Dalton oraz jej niesfornych synalków. Pokaz dostarczył nam niezapomnianych wrażeń,  a nasi uczniowie mieli możliwość przyznawania punktów za występy głównych bohaterów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska