Każdy koniec jest nowym początkiem... Drukuj

Każdy koniec jest nowym początkiem...26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas trzecich i szóstych. Ci pierwsi żegnali się z wychowawcami, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasach czwartych. Dla szóstoklasistów ta uroczystość miała wyjątkowy charakter. Po raz ostatni przekroczyli próg szkoły, by po otrzymaniu świadectw stać się absolwentami Siedemnastki. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała w tym roku uczennica klasy 6 c - Beata Krupa, która również otrzymała List Gratulacyjny za Najwyższy Wynik na Sprawdzianie Szóstoklasisty. Pani Dyrektor pogratulowała również zaproszonym rodzicom dziewczynki. Po części oficjalnej przyszedł czas na kolejną edycję uroczystej gali „Tadeuszki 2015”. W głosowaniu, zgodnie z tradycją, brali udział uczniowie klas szóstych i to oni wytypowali zwycięzców. Przyznano nagrody aż w dziewięciu kategoriach:

·         Sympatyczny Prymus –  Kuba Luśtyk,

·         Mistrz Słowa – Bartosz Wysocki,

·         Wielki Myśliciel – Beata Krupa,

·         Mistrz Elegancji –Norbert Schembri,

·         Papużki Nierozłączki – Paulina Drążkiewicz  i Klaudia Wiśniewska,

·         Pomocna Dłoń – Dawid Jarzyński,

·         Mistrz Sportu – Krystian Szcześniak,

·         Mistrz Uśmiechu – Klaudia Wiśniewska,

·         Dżentelmen/Dama Roku – Dawid Jarzyński.

Po części oficjalnej wystąpiła Maja Ferszt uczennica klasy 5b, która zatańczyła do utworu „Balet Cappalie”. Po występie nadszedł czas na ostatnie spotkania z wychowawcami i w końcu… na upragnione wakacje. Życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska