Wakacyjne zajęcia Drukuj

Wakacyjne zajęciaW ostatnim tygodniu wakacji, w terminie od 24 do 28.08.2015 r. odbywały się w naszej szkole bardzo ciekawe zajęcia. We wtorek i czwartek – od godz. 10.40 do 13.15. chętne dzieci spotykały się z panią Agnieszką Kralką. Wakacyjne zajęcia muzyczne pod nazwą "Rytm i melodia - Wakacje z piosenką" adresowane były do dzieci, które kochają muzykę, marzą o karierze wokalisty, chcą popracować nad swoim warsztatem muzycznym, chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne, chcą sprawdzić czy mają talent muzyczny i odkryć własne predyspozycje oraz do tych, których pasją jest śpiew i wszelkie działania umuzykalniające. Dzieci realizowały program poprzez działania ruchowe, wokalne i rytmiczne. Grały na instrumentach perkusyjnych i doskonale się bawiły.

W tym samym czasie odbywały się zajęcia taneczne. Brały w nich udział tancerki szkolnego zespołu "Pląs". Ćwiczyły układy taneczne, które zaprezentują na uroczystości 50-lecia naszej szkoły. Pomimo upałów dziewczęta mobilizowały się do wysiłku i doskonalenia koordynacji ruchowej i tanecznej.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska