Spotkanie pierwszaków z przedstawicielami KMP Drukuj

Spotkanie pierwszaków z przedstawicielami KMPW dniu 28.09.2015r. uczniowie klas I brali udział w spotkaniu z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Płocku, dotyczącym bezpieczeństwa na drodze. Mieli okazję zobaczyć z bliska jak wygląda mundur policyjny oraz akcesoria policjanta niezbędne w jego często bardzo niebezpiecznej  pracy. Zapoznali się z zasadami obowiązującymi pieszych oraz kierowców. Na zakończenie obejrzeli film "Bezpieczna droga z radami SpongeBoba".

Maluchy były bardzo zadowolone ze spotkania, chętnie odpowiadały na pytania, wykazując się przy tym naprawdę dużą wiedzą.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska