Nagrody dla najlepszych. Polski Wrzesień. Drukuj

1 października 2015r. odbyła się w naszej szkole akademia poświęcona wydarzeniom września 1939r. Uczennice klasy 6b przybliżyły zgromadzonym historię walk Polaków na frontach II wojny światowej. Oddano cześć bohaterom wojny obronnej, żołnierzom Polski Podziemnej, znanym i nieznanym z imienia bojownikom o wolność zarówno naszego kraju, jak również innych zakątków objętego pożogą wojny świata. Hołd oddano też straconym w obozach koncentracyjnych i sowieckich łagrach oraz cywilnym uczestnikom walk.
Zostały również wręczone listy gratulacyjne a najlepszych uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i sporcie w roku szkolnym 2014/15.
Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego ogłosiła wyniki szkolnych wyborów Najsympatyczniejszego Kolegi. Został nim Filip Lodziński z klasy Va.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska