Jubileusz 50-lecia "Siedemnastki" Drukuj

Jubileusz 50-lecia "Siedemnastki"W dniach 7 - 9 października 2015 roku obchodziliśmy Jubileusz 50-lecia szkoły. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kolegiacie św. Bartłomieja w Płocku. Oficjalne obchody z udziałem m.in. Posłanki na Sejm pani Elżbiety Gapińskiej oraz Prezydenta Miasta Płocka pana Andrzeja Nowakowskiego odbyły się 8 października. Zgromadzeni goście wpisywali się do Księgi Pamiątkowej.
Zarówno Pan Prezydent jak i Dyrektor Szkoły wręczyli nagrody nauczycielom oraz pracownikom administracyjno - gospodarczym z okazji zbliżającego się Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Następnie odbył się koncert w wykonaniu obecnych naszych uczniów, absolwentów oraz grupy nauczycieli. Widowisko utrzymane było w stylu show pod hasłem "Nasi giganci". Pokazaliśmy, że w naszej szkole można rozwijać różne pasje: taneczne, wokalne, sportowe, aktorskie, a nawet je potem kontynuować, o czym świadczą dalsze losy naszych absolwentów. Koncert przygotowany z dużą dozą humoru wspaniale bawił wszystkich obecnych. Na uroczystości miała również miejsce premiera filmu promującego naszą szkołę, który nagraliśmy przy współudziale całej społeczności szkolnej.

Klikając na poniższy link możecie obejrzeć film nagrany przez dzieci i pracowników szkoły promujący naszą placówkę.

https://www.youtube.com/watch?v=0gtpgBw9m38

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska