Wspomnień czar - jubileusz Siedemnastki Drukuj

Wspomnień czar9 października - to drugi dzień obchodzonego przez nas jubileuszu. W tym dniu gościliśmy w szkole naszych absolwentów. Były wzruszające powitania, oglądanie kronik szkolnych, zdjęć, poszukiwanie się na listach uczniów, które zostały odtworzone na podstawie archiwalnych dzienników lekcyjnych. Odwiedzili nas absolwenci z pierwszych lat istnienia naszej szkoły. Była więc okazja do spotkań po latach. Zgromadzeni obejrzeli koncert przygotowany z okazji jubileuszu. Były też miłe podziękowania od absolwentów dla obecnej Dyrekcji Szkoły. Na pamiątkę tego niezwykłego wydarzenia nasi goście otrzymali  okolicznościową gazetkę szkolną oraz zawieszkę zapachową z tarczą szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska