Udział w kampanii "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny" Drukuj

Jesteś widoczny, jesteś bezpiecznyW dniu 16 października 2015 roku uczniowie klasy IV c wraz z wychowawcą p. Marzeną Stupecką wzięli udział w kampanii społecznej, promującej noszenie elementów odblaskowych „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 23 w Płocku. W spotkaniu wzięło udział 400 uczniów z płockich szkół podstawowych.

Pierwszym etapem spotkania był film pt.: „…tak, chcę być bezpieczny”, następnie przedstawiciele WSPRiTS pokazali jak udzielać pierwszej pomocy, a na zakończenie można było sprawdzić swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód oraz na symulatorze jazdy jednośladem. Podczas kampanii dzieci zostały wyposażone w zestawy BRD zawierające elementy odblaskowe.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska