Ekologiczny Rambit klas II Drukuj

Ekologiczny Rambit klas II

W dniu 19 października odbył się rambit, w którym udział brali uczniowie z klas drugich. Sześcioosobowe drużyny z każdej klasy wykonywały ćwiczenia z piłkami, woreczkami i szarfami. Bardzo się starały, aby wypaść jak najlepiej. Między konkurencjami sportowymi trzyosobowe drużyny z klas odpowiadały na pytania dotyczące ekologii oraz zdrowego żywienia. Pozostałe dzieci głośno dopingowały swoje koleżanki i kolegów. To była bardzo sportowa rywalizacja, którą wygrała klasa II a. Serdecznie gratulujemy.

Działanie realizowane podczas projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” w ramach konkursu grantowego „AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH”.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska