Ten szanuje przyrodę, kto ją pozna Drukuj

Ten szanuje przyrodę, kto ją pozna

W ramach trwających w październiku Dni Ochrony Przyrody – 29 października 2015r. odbył się naszej szkole apel, podczas którego uczniowie klasy IV-VI szkoły podstawowej pod kierunkiem pani Sylwii Kobielskiej zaprezentowali część artystyczną pt. „Ten szanuje przyrodę, kto ją pozna”. Inscenizacja i piosenki poruszały tematykę ekologiczną i przyrodniczą. Uczniowie obejrzeli także krótką projekcję filmiku, który w przystępny sposób przybliżył zagadnienia związane z segregacją odpadów. Obchody Dnia Ochrony Przyrody pomogły dostrzec piękno naszej planety oraz były okazją do przypomnienia, że jesteśmy odpowiedzialni za stan środowiska, w którym żyjemy.

Działanie realizowane podczas projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” w ramach konkursu grantowego „AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH”.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska