Z ekologią na Ty Drukuj

Z ekologią na Ty

„Z ekologią na Ty” to tytuł pierwszego w tym roku Rambitu – turnieju sprawności i wiedzy zorganizowanego dla uczniów klas pierwszych. Piątkowe zmagania  najmłodszych uczniów łączyły ćwiczenia ruchowe z wiedzą z dziedziny ekologii i zdrowego odżywiania.  To pierwsza z cyklu rozgrywek, z których każda poświęcona będzie innej tematyce. Dzieci bawiły się świetnie a rywalizacja była niezwykle zacięta. Świadczą o tym wyniki zawodów, w których były jednopunktowe różnice. W pierwszym turnieju wygrał zespół  klasy I a przed drużyną I c, zaś trzecie miejsce zajęła I b.  Kolejne zmagania za dwa miesiące.

Działanie realizowane podczas projektu  „Żyj zdrowo i ekologicznie” w ramach konkursu grantowego „AKADEMIA PROJEKTÓW WOLONTARIACKICH”.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska