Spotkanie autorskie z panią Ewą Nowak Drukuj

Spotkanie autorskie z panią Ewą NowakDnia 4 listopada 2015 r. uczniowie klasy 6a i członkowie zespołu redakcyjnego gazetki szkolnej z klasy 5b wraz z nauczycielkami: panią Małgorzatą Cieślak oraz panią Jolantą Wierzchowską, wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Ewą Nowak, które odbyło się w Filii nr 13 Książnicy Płockiej. Autorka z dużą dozą humoru opowiadała o swojej twórczości i ciekawostkach z życia prywatnego. Chętnie udzieliła wywiadu przygotowanego przez zespół redakcyjny. Uczniowie zwrócili uwagę na wyjątkową  łatwość w nawiązywaniu kontaktu z młodymi czytelnikami.

Na koniec spotkania można było kupić powieści pani Ewy Nowak i otrzymać autograf.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska