Dzień Bajki Drukuj

Dzień Bajki5 listopada 2015 roku został podsumowany projekt edukacyjny „Dzień Bajki” w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który jednocześnie jest etapem projektu biblioteki szkolnej „Z książką za pan brat”.
Uczniowie klas I-III już we wrześniu zaczęli przygotowania do obchodów tego święta. Przedstawiciele klas wzięli udział w losowaniu bajki, z którą zapoznali się na lekcjach.
W dniu 5 listopada wszyscy uczniowie klas młodszych przyszli przebrani za postacie z wylosowanej bajki. Zaprezentowali również wykonane na zajęciach prace plastyczne związane z poznanymi bajkowymi postaciami.
Do obchodów tego święta włączyli się również uczniowie klas IV-VI wykonując plakaty z bohaterami ulubionych bajek.
W ten jesienny dzień bajkowe postacie sprawiły, że świat stał się barwny i radosny.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska