Wizyta Lwa Honorka Drukuj

Wizyta Lwa HonorkaDnia 4 grudnia 2015 r. klasa I c i  II c ze Szkoły Podstawowej nr 17 miały zaszczyt gościć u siebie Lwa Honorka i towarzyszącą mu ciocię Agnieszkę. Celem odwiedzin było nagranie audycji z naszymi uczniami, którą będziemy mogli wysłuchać podczas następnego słuchowiska. Podczas wizyty Lew Honorek wręczył także nagrody za konkurs „Niebezpieczne substancje”. Laureatom gratulujemy zajęcia pierwszego, drugiego oraz czwartego miejsca i dwóch wyróżnień oraz dziękujemy, że dumnie prezentowali naszą szkołę. Zapraszamy wszystkich do cotygodniowego słuchania audycji oraz brania udziału w konkursach organizowanych przez Akademię Lwa Honorka.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska