Marzycielska poczta Drukuj

Marzycielska poczta15 grudnia 2015 r.  uczniowie klasy 4c wykonywali kartki oraz pisali życzenia świąteczne dla Mateusza Szostaka, chłopca chorego na mukowiscydozę oraz dla Nikoli Kabat, dziewczynki, która zmaga się z nieuleczalną chorobą jaką jest rdzeniowy zanik mięśni. Nikola ma 6 lat i mieszka w Łodzi. Mateusz ma lat 7 i mieszka w Tczewie. Uczniowie naszej szkoły wykonali dla nich przepiękne kartki, które zostaną  wysłane w czwartek. 

Według mamy Mateuszka, kartki i listy z Marzycielskiej Poczty działają na dzieci jak antidotum, pomagają znieść trudy codziennej, żmudnej rehabilitacji. Mamy nadzieję, że sprawimy, by i tak było w tym przypadku - ten mały gest z naszej strony wywoła uśmiech na twarzy dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska