Rajd Niepodległości z Gimnazjum nr 4 Drukuj

Rajd Niepodległości z Gimnazjum nr 49 listopada 2015 roku czteroosobowa grupa w składzie: Majchrzak Agata  - kl. Vb, Mikucka Julia – kl. Vb, Mierzejewski Sylwester – kl. Vc, Karczewski Mateusz – kl. VIa wraz z opiekunem p. Eleonorą Całką wzięła udział w Rajdzie Niepodległości organizowanym przez Gimnazjum Nr 4 im. Obrońców Płocka 1920 roku. Celem rajdu było rozwijanie poczucia dumy i jedności z miastem Płock oraz upamiętnienie bohaterskich czynów naszych rodaków. Priorytetem uczestników rajdu  było zwiedzanie Miejsc Pamięci Niepodległego Płocka oraz rozwiązywanie różnego rodzaju szarad, zagadek, krzyżówek i testów. Po powrocie, przemoczeni, ale zadowoleni z odpowiedzialnie wykonanych zadań wszystkie grupy zwiedziły jeszcze Szkolną Izbę Pamięci, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie potyczek. Nasza drużyna zajęła I miejsce. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska