Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Drukuj

Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Piłki NożnejW dniu 18.12.2015r. w SP nr 22 w Płocku odbył się Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej klas III-IV organizowany przez koordynatora akademii piłki nożnej w Płocku p. Mierzyńskiego Zbigniewa. Drużyna szkolna w składzie: Klat Oscar, Kowalski Alan, Błaszkiewicz Kacper, Ceglewski Oscar, Mielczarek Mikołaj, Konopski Bartek, Gabrysiak Kacper, Zawadzki Konrad, Cieszkowski Cyprian, Lendzion Dawid, Strzeszewski Piotr, Szulc Kacper po bardzo trudnych i wyrównanych meczach zajęła III miejsce w turnieju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska