Orszak Trzech Króli Drukuj

Orszak Trzech Króli6 stycznia 2016 roku nasza szkoła wzięła udział w Orszaku Trzech Króli. Uczeń klasy IIIa Kacper Kłys niósł dary króla azjatyckiego. W orszaku wzięli udział również rodzice uczniów. Pomimo niskiej temperatury na dworze atmosfera była bardzo ciepła. Uczestnictwo w tym wydarzeniu uczy i pokazuje, że w tym dniu jednoczymy się z całym miastem i z innymi szkołami, by razem podążać w jednym kierunku i w jednym celu.

Na zakończenie Orszaku były wyczytane rodziny, które wyróżniły się w wykonaniu szopki. Z naszej szkoły została wyróżniona rodzina Państwa Wiśniewskich - Julia Wiśniewska - kl. IIb i Laura Wiśniewska - kl.VIb.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska