Odwiedziny Lwa Honorka Drukuj

Odwiedziny Lwa HonorkaW dniu 18 stycznia 2016r. klasę I c i II c odwiedził Lew Honorek z ciocią Agnieszką. Celem ich wizyty było wręczenie nagród dzieciom, które wzięły udział w "Konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową z wizerunkiem Lwa Honorka" organizowanym przez Straż Miejską w Płocku, w ramach Programu Profilaktycznego Akademia Lwa Honorka. Podczas wizyty Lew Honorek wręczył dzieciom wspaniałe nagrody oraz podziękował za prace, które wykonały. Wszystkie ozdoby choinkowe zostały zlicytowane podczas tegorocznej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcał również do brania udziału w kolejnych konkursach.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska