Nagrody za szopki Bożonarodzeniowe Drukuj

Nagrody za szopki Bożonarodzeniowe19 stycznia 2016 r. w siedzibie Kurii Diecezjalnej w Płocku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w Konkursie Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych. Konkurs ten związany jest zawsze z Orszakiem Trzech Króli. W tegorocznej edycji konkursu  w etapie finałowym wzięło udział 50 szopek z 5 przedszkoli, 13 Szkół Podstawowych, 1 gimnazjum oraz 2 szkół ponadgimnazjalnych. Do finału zakwalifikowało się 8 prac. Wyróżniono 5 rodzin. Z naszej szkoły rodzina Państwa Wiśniewskich: pani Agnieszka i Tomasz Wiśniewscy wraz z córkami: Laurą (kl. VIb) i Julią (kl. IIb) otrzymali wyróżnienie, które odebrali z rąk Biskupa Płockiego – Piotra Libery.

Wszystkie szopki konkursowe można było podziwiać w kościele parafii św. Wojciecha w Płocku do 8 stycznia. Nagrody rzeczowe ufundował biskup płocki Piotr Libera, który  podziękował uczestnikom konkursu za zaangażowanie i poświęcony czas oraz przekazał dyplom dla naszej szkoły i katechetki pani Małgorzaty Tomczak.


Na koniec uroczystości wszyscy zwycięzcy mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska