Dziewczęta zagrają w Warszawie o Puchar Tymbarku Drukuj

Dziewczęta zagrają w Warszawie o Puchar Tymbarku27 stycznia 2016 roku drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie: Julia Siurdyna, Daria Wojciechowska, Wiktoria Wojciechowska, Weronika Cichocka, Anastazja Matuszewska, Melisa Janiszewska, Paulina Potyraj wywalczyła awans do finału rozgrywek o Puchar Tymbarku. Zawody odbędą się w Warszawie. W Płocku dziewczęta pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 5 (9:0) i przegrały z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 12 (2:1), nie wykorzystały dwóch sytuacji bramkowych. Jestem zadowolony z gry naszych uczennic, dużo pracy jest przed nami, po feriach czekają nas sparingi z drużynami z innych szkół, opowiada Stanisław Zotow - trener APN i mam nadzieję na dobry występ w finale.
Gratulujemy i życzymy naszym zawodniczkom sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska