Wiślacy w Siedemnastce Drukuj

Wiślacy w SiedemnastceW piątek 26 lutego odbyło się bardzo miłe spotkanie z przedstawicielami klubu sportowego Wisły Płock. Obecny był rzecznik prasowy, pan Maciej Wiącek oraz piłkarz Bartłomiej Sielawski. Ich wizyta łączyła się z podsumowaniem konkursu na „Kartkę Świąteczną z Wisłą Płock”. W spotkaniu uczestniczyły trzy klasy IV A, VI B i VI C, pani wicedyrektor Ewa Różańska oraz nauczyciel wychowania fizycznego pan Paweł Grabowski. Uczniowie wykonali wszystkie kartki na zajęciach plastyki pod kierunkiem pani Agnieszki Kralki. W konkursie wyróżnienia zdobyły dwie uczennice z naszej szkoły – Lidia Krzemińska i Zuzanna Smogorzewska z kl VI C. Dziewczynki otrzymały najnowsze, wiślackie kalendarze trójdzielne na 2016 rok oraz karnety na najbliższą rundę. Każdy z uczestników konkursu otrzymał zaproszenie na pierwszy wiosenny mecz. Mowa oczywiście o meczu z MKS-em Kluczbork. Gratulujemy.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska