Mini Pląs w Zgierzu i Choceniu Drukuj

Pląs w Zgierzu i ChoceniuWeekend 5-6 marca 2016 r. dla zespołu tanecznego "Mini Pląs" był bardzo pracowity. W sobotę braliśmy udział w Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Drgania Przestrzeni" w Zgierzu, a w niedzielę wyjechaliśmy do Chocenia na Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego. "Mini Pląs" skupia najmłodszych z naszej szkoły - 6, 7 i 8 -latków. Dla dziewczynek był to debiut turniejowy z układem "Bajkowy Mix", a więc towarzyszyły im nerwy i stres. Rywalizowaliśmy z zespołami tanecznymi z Poznania, Bydgoszczy, Białegostoku, Włocławka, Warszawy i in. W Zgierzu niestety nie udało się zdobyć nagrody, ale z Chocenia wyjeżdżaliśmy usatysfakcjonowani. Ze względu na małą ilość młodszych formacji, "Mini Pląs" przekwalifikowano do starszej kategorii wiekowej - 9-11 lat  (a więc wymagania i poziom umiejętności tanecznych był dużo wyższy). Mimo to, dziewczynki z numerem startowym 339 wyprzedziły wiele zespołów zajmując IV miejsce.
Gratulujemy wszystkim małym tancerkom i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska