Jej portret. Jego portret. Ich portret. Drukuj

Jej portret. Jego portret. Ich portret.W dniu 7 marca 2016 roku nasza uczennica z klasy 6c - Zuzanna Smogorzewska otrzymała nagrodę w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Jej portret. Jego portret. Ich portret",zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku im. Króla Maciusia Pierwszego.Nagroda jest tym cenniejsza, iż była jedną spośród 170 nadesłanych fotografii z 50 placówek z całej Polski. Podczas uroczystego rozdania nagród uczestnicy mogli zapoznać się z pracami innych młodych fotografików, wysłuchać ciekawych i bardzo pouczających wskazówek dotyczących fotografowania przekazanych przez członków jury oceniających nadesłane prace. Na zakończenie oczywiście na młodych artystów i ich opiekunów czekał słodki poczęstunek.
Serdecznie gratulujemy Zuzi i zapraszamy innych uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska