Misterium Męki Pańskiej Drukuj

Misterium Męki Pańskiej12 marca 2016 roku po odbył się wyjazd do Czerwińska. Niewielka grupa z naszej szkoły wybrała się na Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie przypomniało nam i przybliżyło wydarzenia Wielkiego Tygodnia. Było również pięknym doświadczeniem przygotowującym do Świąt Zmartwychwstania Jezusa. Aktorzy przygotowali również krótką scenką z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski i przenieśli nas na kilka minut do czasów Mieszka i Biskupa Wojciecha. Wszyscy z wielkim wzruszeniem uczestniczyli w przedstawieniu.
Ubogaceni wspólną Eucharystią i wspólnym pobytem ze sobą po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do domu.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska