Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej „Song” Drukuj

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej „Song”17 marca 2016 roku uczennice naszej szkoły Magda Dzięgielewska z kl. Va i Sandra Dębska z kl. IVc wzięły udział w XIV Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej „Song”. W Szkole Podstawowej Nr 22 w Płocku rywalizowali uczniowie z wielu szkół. Poziom był bardzo wysoki. Pojawiły się światowe hity, między innymi: „Hallelujah” L. Cohena, „I Have A Dream” Abby i wiele innych. Nasze przedstawicielki zaprezentowały się w repertuarze Sia, Cyndi Lauper, Roya Orbisona i Lenki. Każda z nich musiała przygotować dwie piosenki. Do drugiego etapu zakwalifikowała się Magda Dzięgielewska zdobywając w nim wyróżnienie. Dziewczyny przygotowały szałowe kreacje, śpiewały wspaniale. Do konkursu przygotowały je panie: Martyna Kochańska, Marzena Stupecka i Agnieszka Kralka.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska