Rejonowe Biegi Przełajowe w Sierpcu Drukuj

Rejonowe Biegi Przełajowe w SierpcuW dniu 8 kwietnia 2016 roku odbyły się w Sierpcu Coroczne Rejonowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (5 i 6 klasy), gimnazjów i szkół średnich. Wszyscy rywalizowali indywidualnie, a zarazem każdy startujący zawodnik i zawodniczka punktami otrzymanymi za zajęte miejsce składał się na punktację Drużynową Szkół.
Rywalizacja sportowa stała na wysokim poziomie, wszyscy starali się zająć jak najlepsze lokaty. Najlepsze miejsca kwalifikujące do  Finałów Mazowieckich w Biegach Przełajowych wywalczyli Patryk Giziński z klasy 5a - II miejsce, Krystian Kowalski z klasy 6b - XI miejsce oraz Jakub Fersz z klasy 6b - XIII miejsce. W każdym biegu rywalizowało około 130-140 osób.
Gratulacje dla wszystkich startujących!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska