Eliminacje do powiatowego konkursu "Pięknie być człowiekiem" Drukuj

Eliminacje do powiatowego konkursu "Pięknie być człowiekiem"W dniu 11 kwietnia 2016 r. odbyły się szkolne eliminacje do powiatowego konkursu "Pięknie być człowiekiem". W eliminacjach udział wzięły dzieci z klas II - III oraz z klas IV - VI. Jury w składzie p. Magdalena Uździcka, p. Małgorzata Cieślak, p. Violetta Stępniak i p. Marzena Stupecka miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie dzieci bardzo dobrze się prezentowały. Jednak po długich obradach zapadła decyzja, że z klas młodszych reprezentować nas będą Julia Skolmowska z kl. II a oraz Alicja Dąbrowska z kl. III b, natomiast w klasach starszych: Magdalena Dzięgielewska z kl. Va i Martyna Szymborska z kl. VIb.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska