Majowe Święta Drukuj

Majowe Święta25 kwietnia klasa 5a zaprosiła społeczność szkolną na  uroczysty apel z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Usłyszeliśmy piękne wiersze i  wzruszające pieśni. Był Polonez Ogińskiego – "Pożegnanie Ojczyzny", grany przez ucznia klasy 5b Kamila Dółkowskiego, i porywający taniec uczennicy klasy 6b - Martyny Szymborskiej. Organizatorzy  podsumowali w ten sposób działania szkoły w ramach projektu „Barwy Ojczyste”. Każdy uczeń klas młodszych otrzymał flagę zrobioną przez starszych kolegów, którą mógł zabrać ze sobą do swojego domu. Projektem „Barwy Ojczyste” wpisaliśmy się w obchody Święta Flagi, wnosząc w nie aspekt radosnego patriotyzmu.

W związku z realizacją projektu "Barwy Ojczyste" w szkole został nagrany krótki film przedstawiający sposób realizacji projektu.

Aby obejrzeć film, kliknij w poniższy link

Barwy Ojczyste

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska