Sukces Mini Pląsu i Pląsu Drukuj

Sukces Mini Pląsu i PląsuDnia 24 kwietnia 2016 r. zespoły taneczne Mini Pląs i Pląs brały udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Kwiecień - Plecień w Sierpcu. W kategorii wiekowej - 8 - 12 lat (szkoły podstawowe) rywalizowały z 14 formacjami tanecznymi z różnych miast. Obydwa zespoły odniosły wielki, niespodziewany sukces. Jury w składzie tancerzy, choreografów i sędziów międzynarodowych turniejów tanecznych przyznało młodszym tancerkom I miejsce. Zespół Pląs również znalazł się na podium na miejscu II. Radości nie było końca. Wszystkim tancerkom gratulujemy. W nagrodę obydwa zespoły mają obiecaną wizytę w Pizzerii.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska