Uroczystość otwarcia Płockiej Olimpiady Młodzieży Drukuj

Uroczystość otwarcia Płockiej Olimpiady MłodzieżyW dniu 05.05.2016 r. na Stadionie Miejskim w Płocku odbyło się uroczyste otwarcie Płockiej Olimpiady Młodzieży. W uroczystości brały udział delegacje wszystkich szkół uczestniczących we współzawodnictwie sportowym. Delegacja naszej szkoły - pani Dyrektor Anna Wiśniewska, dziewczęta z klasy sportowej 4a, chłopcy z klasy sportowej 5a oraz nauczyciele WF pan Paweł Grabowski  i pan Jacek Małkiewicz w strojach sportowych Płockiej Akademii Piłki Nożnej prezentowali się bardzo ładnie na tle innych płockich szkół. Uroczystość miała godną oprawę: m.in. złożenie przysięgi olimpijskiej, odczytanie apelu olimpijskiego, wręczenie kółek olimpijskich oraz wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie z udziałem płockich Olimpijczyków zaproszonych na otwarcie Płockiej Olimpiady Młodzieży pozostanie na długo w pamięci młodych płockich sportowców.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska