Wizyta w Domu Władysława Broniewskiego i Książnicy Płockiej Drukuj

Wizyta w Domu Władysława Broniewskiego i Książnicy PłockiejW dniu 11 maja 2016 roku klasa IV c wraz z wychowawcą panią Marzeną Stupecką wybrała się na kolejne spotkanie z cyklu "Płock na szóstkę". Podczas wizyty w Domu Broniewskiego uczniowie mieli możliwość zapoznać się z twórczością słynnego płocczanina Władysława Broniewskiego oraz ciekawym życiorysem poety. Natomiast w Książnicy Płockiej uczniowie odwiedzili poszczególne działy biblioteki, m.in.: Wypożyczalnię Główną, Dział Audiowizualny, Centrum e-kąt, Czytelnię oraz ogród Książnicy. Dzieci poznały główne zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych oraz różne rodzaje i formy książek. Czekamy na kolejne spotkania.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska