Rajd "Uśmiech stokrotki i niezapominajki" Drukuj

Rajd Uśmiech stokrotki i niezapominajki16 maja 2016 roku członkowie szkolnego koła turystycznego „Kościuszkowcy” wzięli udział w XXVIII  rajdzie ekologicznym „Uśmiech stokrotki i niezapominajki”. Trasa licząca 8 kilometrów prowadziła z Zalesia do Leszczyna Szlacheckiego. Po drodze szukaliśmy stokrotek i niezapominajek, podziwialiśmy pola kwitnącego rzepaku oraz pięknie pachnący bez. Pogoda mimo obaw nam dopisała, przez chmury przedzierało się słońce. W rajdzie zajęliśmy II miejsce. Na końcu wędrówki czekało na nas ognisko, w którym z piekliśmy kiełbaski oraz loteria fantowa.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska