Kampania społeczna "Trawniki dla dzieci - kupy do śmieci" Drukuj

Kampania społeczna "Trawniki dla dzieci - kupy do śmieci"Dnia 24 maja 2016 roku klasy I c, II c, III c wzięły udział w kampanii społecznej „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci” organizowanej rzez Akademię Lwa Honorka. Wraz z Lwem Honorkiem, ciocią Agnieszką i przedstawicielami Straży Miejskiej dzieci rozstawiały na pobliskim osiedlu własnoręcznie przygotowane tabliczki z informacjami do właścicieli psów, aby sprzątali po swoich pupilach. Przewodnie hasło akcji „Trawniki dla dzieci – kupy do śmieci” dzieci głośno wypowiadały podczas wbijania tabliczek.  Mamy nadzieje, że kampania przyniesie sukces, a prośby dzieci zostaną wysłuchane przez dorosłych. Na koniec każda klasa otrzymała dyplom za udział i propagowanie postaw społecznych oraz słodki poczęstunek. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska