Międzyszkolny Konkurs "Let's sing" Drukuj

Międzyszkolny Konkurs "Let's sing"W dniu 25 maja 2016 w Szkole Podstawowej nr 18 w Płocku odbył się Międzyszkolny Konkurs "Let's sing". Naszą szkołę reprezentowali:

w kategorii klas pierwszych Karolina Nowalińska z 1a,
w kategorii klas drugich Wojciech Kłosowski z klasy 2b,
oraz Klaudia Perkowska z klasy 3c- reprezentantka klas trzecich.

Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie piosenki dziecięcej w języku angielskim. Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w konkursie. Karolinka wcielając się w postać sklepowej ekspedientki zaśpiewała utwór "Four great toys in a toy shop" i tym samych zdobyła serca jury zajmując I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wojtusiowi, który zaprezentował utwór "I'm feeling ill" komisja konkursowa przyznała miejsce drugie w kategorii klas II. Nasza szkolna kuchareczka - Klaudia przygotowała utwór "I'm very hungry", za który otrzymała trzecie miejsce w konkursie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska