W świecie baśni Drukuj

W świecie baśni31. 05. 2016 r. odbyło się podsumowanie  projektów edukacyjnych klas IV: „W świecie baśni Hansa Christiana Andersena” (kl. IV a), „W świecie baśni Jakuba Wilhelma Grimm” (kl. IV b), „W krainie baśni Charlesa Perrault” (kl. IV c).

Klasa IV a zorganizowała sesję zdjęciową z wykorzystaniem prac plastycznych nawiązujących do baśni Hansa Christiana Andersena wykonanych przez uczniów klas VI, którzy chcieli się włączyć do projektu. Klasa IV b wykonała prace plastyczne dotyczące poznanych baśni braci Grimm, zaś klasa IV c przygotowała okładki do baśni Charlesa Perrault. Zdjęcia i prace plastyczne uczniów zaprezentowano w holu głównym szkoły.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska