Spotkanie autorskie z Anną Włochowską Drukuj

Spotkanie autorskie z Anną WłochowskąW dniu 31 maja 2016 r. odbyły się w szkole spotkania autorskie z panią Anną Włochowską - poetką i pisarką. Wzięły w nich udział klasy Ib i IIa oraz IIb i IIc. Autorka zaprezentowała niektóre swoje wiersze z tomiku „Rymowanki babci Anki” oraz opowiadania z książki pod tytułem „Babcia Ania pisze opowiadania”. Pani Anna opowiedziała także uczniom skąd czerpie pomysły do swoich książek i jakie książki lubi czytać. Chętnie odpowiadała na zadawane pytania. Na koniec spotkania można było kupić książkę, otrzymać autograf i zrobić pamiątkowe wspólne zdjęcie.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska