Rodzinna zabawa - fajna sprawa Drukuj

Rodzinna zabawa - fajna sprawa

Na piątkowe popołudnie 3 czerwca pogoda zaplanowana była już od dawna, bo przygotowania do Pikniku Rodzinnego „Rodzinna zabawa – fajna sprawa” obiecywały, że będzie to wspaniały dzień dla uczniów, rodziców i nauczycieli, tak też było. Przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe. Imprezę rozpoczęła część artystyczna:  występ zespołu „Pląs” i „Muzyczne Iskierki”  występ koła teatralnego „Zgrywusy” oraz pokaz wojskowo – sportowy w wykonaniu uczniów Gimnazjum PUL w Płocku. . Zarówno dzieci, jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas licznych zabaw i gier. Piknik prowadziły panie: Marzena Słupecka oraz Agnieszka Czołnowska. Dzieciaki mogły do woli korzystać z licznych atrakcji: dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny oraz malowania twarzy, mini ZOO, nauki udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy Pikniku  uzyskać informacje na temat działalności prowadzonej w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł. W przerwie pomiędzy rozgrywkami można było skosztować domowych ciast i naleśników z dżemem, zjeść sałatki owocowe. Komenda Miejska Policji w Płocku zaprezentowała policyjny motocykl, radiowóz a Straż Miejska wspólnie z lwem Honorkiem prowadziła konkursy i zabawy dla dzieci. Niekwestionowaną atrakcją okazał się również mini mecz piłki nożnej, w którym udział wzięli ojcowie z synami oraz nauczycielki z uczennicami. Straż Pożarna zaprezentowała nowoczesny wóz strażacki a na zakończenie była ulubiona przez dzieci zabawa w pianie. Nagrody wręczane przez Panią Dyrektor ufundowała Rada Rodziców, Rada Osiedla "Dobrzyńska" oraz Urząd Miasta Płocka. Radość była ogromna, a zabawa udana.  

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska