Wizyta w miasteczku westernowym Drukuj

Wizyta w miasteczku westernowymW dniu 2 czerwca 2016 roku uczniowie klasy 2b i 2c pojechali na wycieczkę do Grudziądza, aby tam spędzić dzień w towarzystwie braci Daltonów i Lucky Luke'a. Mega Park to kompleks, na terenie którego znajduję się miasteczko westernowe Kansas City, Zoo, Park Jurajski oraz Magiczna Kraina Bajek, Baśni I Legend. Uczniowie naszej szkoły swoją przygodę rozpoczęli od wizyty w Zoo, następnie udali się na przejażdżkę zadaszonym pociągiem Kansas City Express I.  Zwiedziliśmy miasteczko westernowe, szukaliśmy złota w kopalni i wspólnie z innymi uczestnikami tańczyliśmy w rytm muzyki country.  W samo południe mieliśmy przyjemność zobaczyć  WESTERN SHOW o przygodach Lucky Luka i mami Dalton oraz jej niesfornych synalków. Pokaz dostarczył nam niezapomnianych wrażeń. Później uczniowie zwiedzali pozostałe atrakcje i mieli czas wolny na zakup pamiątek. Wszyscy wracaliśmy z wycieczki pełni wrażeń i pozytywnych emocji.

 


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska