Czytać wypada, czyli książek parada Drukuj

Czytać wypada, czyli książek paradaW dniu 7 czerwca 2016 r. dzieci z klasy 2 b brały udział w wielkiej płockiej akcji czytania dzieciom w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Wspólnie na Starym Rynku czytaliśmy wiersz Juliana Tuwima pt. "Rzepka". Akcja miała na celu podkreślenie mocy słowa czytanego i zwrócenie uwagi naszej społeczności na jego doniosły wkład w proces wychowawczy oraz wpływ na rozwój intelektualny i emocjonalny dziecka. Uczniowie we współpracy z rodzicami wykonały płotek, na którym umieściliśmy hasło reklamujące czytanie książek w naszej szkole. Na koniec wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska