W zgodzie z naturą Drukuj

W zgodzie z naturąW dniu 7 czerwca 2016 r z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska klasy IA i IB przedstawiły apel pod tytułem "W zgodzie z naturą". Pierwszoklasiści przypominali zasady segregowania śmieci i dbania o zasoby naturalne. Uczyli także swoje starsze koleżanki i kolegów co każdy może sam zrobić, by nie zaśmiecać przyrody i dbać o środowisko naturalne. Pokazy przeplatały ekologiczne piosenki. Przedstawienie zakończył  jedyny w swoim rodzaju pokaz "Śmieciomody", w którym modelki ubrane w różne materiały wtórne prezentowały patchwork, sukienkę prasową, kosmiczną eksplozję oraz foliową suknię ślubną. Widownia nagrodziła pokaz brawami. Uczniowie klas pierwszych doskonale poradzili sobie z pierwszym w szkole występem i jestem pewna, że przekonali wszystkich do lepszego i skuteczniejszego dbania o naszą planetę.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska