Festyn w ZOO Drukuj

Festyn w ZOODnia 7 czerwca 2016 roku klasy I c i II c na zaproszenie cioci Agnieszki i Lwa Honorka wzięły udział w festynie w ZOO zorganizowanym przez Zespół Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Płockiej Straży Miejskiej. Podczas festynu obie klasy odebrały nagrody za udział w konkursie wiedzy pn.: „Wiem wszystko o…”. Klasa II c zajęła pierwsze miejsce, zaś klasa I c trzecie miejsce. Nagrodzono także uczniów, którzy brali udział w konkursie plastycznym pn.: „Prawa dziecka”, w którym II miejsce zajęła Wiktoria Górnicka z klasy II c, zaś wyróżnienia otrzymali Kornelia Kowalska i Tomasz Olaszkiewicz z klasy II c. Po wręczeniu nagród dzieci mogły korzystać z wielu przygotowanych atrakcji m.in. ścianki wspinaczkowej, doświadczeniach chemicznych, konkursach i zawodach. Mogły również pomalować buzie, zrobić sobie zdjęcie z klaunem, skorzystać z usług fryzjerskich, a przede wszystkim miały możliwość zwiedzania ZOO. Dla wszystkich był to dzień pełen atrakcji, dobrej zabawy i niesamowitych wrażeń. 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska