Finał Czwartków Lekkoatletycznych Drukuj

Finał Czwartków LekkoatletycznychW dniu 09.06.2016 r., na Stadionie Miejskiego Centrum Sportu, uczennice naszej szkoły - Oliwia Kucharska z klasy VI a i Julia Siurdyna z klasy V b - wzięły udział w Finałach Miejskich Czwartków Lekkoatletycznych. Organizatorem zawodów był Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Płock". Sponsorami był UMP i PKN Orlen. 

Julia Siurdyna w biegu na 600 m zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal i koszulkę okolicznościową. Oliwia Kucharska w biegu na 60 m zajęła IV miejsce, tak jak Julka w skoku w dal.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska