Bawmy się wesoło Drukuj

Bawmy się wesołoW dniu 15.06.2016r. na boisku Szkoły Podstawowej Nr 17 w Płocku odbył się II Turniej piłki nożnej chłopców pod hasłem "Bawmy się wesoło" w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Zaproszone zostały reprezentacje szkół, w których istnieją Akademie Piłki Nożnej - SP 5 ,SP 11, SP 12 i SP 17 w Płocku. W turnieju brali udział młodzi piłkarze klas 4 i młodsi. Drużyna naszej szkoły, składająca się z uczniów klas 2a, 3a, 4a i 4b po bardzo trudnych i wyrównanych meczach zajęła II m w  turnieju. Wszystkie drużyny na zakończenie turnieju otrzymały puchary i pamiątkowe medale. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska