Wybory do Samorządu Uczniowskiego Drukuj

Wybory do Samorządu UczniowskiegoW dniu 16.06.2016r. odbyły się wybory do Rady SU na rok szkolny 2016/17. Kandydaci mogli wysunąć swoje kandydatury sami, ale musieli uzyskać akceptację 30 uczniów potwierdzona podpisami oraz kandydatów mogły zgłaszać samorządy klasowe. Następnie należało przygotować plakaty przedwyborcze.
W dniu 16 czerwca na dużej przerwie uczniowie z klas III, IV i V głosowali, wybierając 1 kandydata  i 1 opiekuna. Wybory nadzorowała komisja, złożona z uczniów klas VI, która wydawała karty do głosowania, a na koniec  podliczyła głosy.  Decyzją społeczności szkolnej przewodniczącą SU zostanie Magdalena Dzięgielewska z klasy Va, z-cą przewodniczącej - Sandra Dębska z klasy IV c, sekretarzem - Daniel Garlicki z klasy Va, Rzecznikiem Praw Ucznia - Sandra Osińska z klasy Vb . Opiekunami SU pozostaną panie Elżbieta Kaźmierska i Marzena Stupecka.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska