Powiatowy Konkurs EKO - MODA Drukuj

Dnia 16 listopada 2016 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego odbył się Powiatowy Konkurs EKO - MODA organizowany przez Fundację Portal Fm - Pomagamy Dzieciom dla uczniów klas I - III. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy IIa - Gabrysia Piórkowska, Natasza Baranowska - Jakubiak i Julia Jastrzębska przygotowane przez panie Izabelę Zarychtę i Bogumiłę Niewiatowską. Dziewczynki prezentowały ekologiczne stroje z makulatury, foli bąbelkowej, pojemników po jogurtach i innych surowców wtórnych. Dziewczynki wróciły radosne z torbami pełnymi gadżetów.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska