XXX Ogólnopolskie warsztaty artystyczne „Mistrz i uczeń” Drukuj

XXX Ogólnopolskie warsztaty artystyczne „Mistrz i uczeń”W czwartek 24 listopada 2016 roku rozpoczęły się XXX Ogólnopolskie warsztaty artystyczne „Mistrz i uczeń”, w których udział wzięły przedstawicielki koła teatralnego "Zgrywusy": Sandra Dębska kl. 5c, Wiktoria Lankiewicz kl. 5c, Adrianna Jabłońska kl. 5a, Klaudia Perkowska kl. 4c oraz Aleksandra Wasylewska kl. 4b pod opieką pani Martyny Kochańskiej. Trzydniowe warsztaty zorganizował płocki Młodzieżowy Dom Kultury. Nasze uczestniczki wzięły udział w części poświęconej improwizacjom teatralnym prowadzonym przez mistrza - Roberta Kibalskiego. Dziewczynki ciężko pracowały przez te trzy dni, aby efekty ich pracy można było podziwiać w trakcie sobotniego pokazu. Warsztatom towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera, a wiedza zdobyta w trakcie trwania zajęć pozostanie w ich pamięci na długo. Zobaczcie sami jak świetnie się bawiły.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska